Michał Łabul

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Od początku kariery zawodowej związany z Oddziałem Chirurgii Ogólnej Szpitala RCZ w Lubinie. Realizacja zadań zawodowych nastawiona na odpowiedni efekt, poprawę zdrowia i zadowolenie pacjentów jest dla niego niezmiernie ważna i stanowi źródło największej satysfakcji. Świadom postępów w chirurgii jest otwarty na nowoczesne metody leczenia. Dlatego też operuje metodami klasycznymi i laparoskopowymi: chirurgia jamy brzusznej, przepukliny, chirurgia bariatryczna, zabiegi proktologiczne, żylaki kończyn dolnych, chirurgia tkanek miękkich, dermatochirurgia i inne.
Posiada dużą wiedzę i umiejętności praktyczne, które wciąż uzupełnia uczestnicząc w licznych ogólnopolskich szkoleniach i kursach w zakresie proktologii, chirurgii bariatrycznej, chirurgii laparoskopowej, ultrasonografii, nowoczesnego leczenia przepuklin brzusznych i innych.
Jego szczególnymi polami zainteresowań są proktologia i operacyjne leczenie otyłości.
W Gabinetach Specjalistycznych ProctoMed w Lubinie zajmuje się leczeniem szerokiego spektrum chorób proktologicznych. Widzi przyszłość proktologii w zabiegach małoinwazyjnych jak np. leczeniu hemoroidów metodą ablacji termicznej EVRF czy też metodą Barrona.
Każdego pacjenta traktuje bardzo indywidualnie i stara się pomóc w tak intymnej sferze jaką są dolegliwości proktologiczne. Otwarty, pogodnie usposobiony z łatwością nawiązuje kontakt, budując komfortową, sprzyjającą terapii atmosferę.
Należy do ekspertów doradzających w ogólnopolskim portalu www.e-hemoroidy.pl.

PORADNIE:

Chirurgiczna
Proktologiczna
Internistyczna
Kartdiologiczna

LEKARZE:

Piotr Czerczuk
Elżbieta Czerczuk
Michał Łabul
Karol Kowalski

Rejestracja:
Poniedziałek – Piątek : 8-20
Sobota : 8-13
tel. 76 743 99 27

SGL ProctoMed Lubin
ul. Konopnickiej 31B
59-300 Lubin
SGL ProctoMed Wrocław
ul. Zwycięska 14E/4 (Galeria Partynice, przychodnia Otomed)
53-033 Wrocław