Co to jest Criorectum?

CRIORECTUM to anatomiczny sztyft wielokrotnego użycia, wykonany z wysokogatunkowego, specjalnego plastiku, o kształcie cylindrycznej tubki i wielkości małego palca. Sztyft wypełniony jest specjalnie skomponowaną substancją, posiadającą zdolność transmitowania “zimna”, która dodatkowo może być poddawana wielokrotnemu zamrażaniu i rozmrażaniu. Szczelnie zamknięta substancja umożliwia bezpośredni kontakt sztyftu z ciałem, której zadaniem jest tylko i wyłącznie przekazywanie “zimna” w ściśle określone miejsce przez ściśle określony czas.Sztyf jest przeznaczony do wielokrotnego użytku i nie generuje żadnych dodatkowych kosztów.

Jak działa Criorectum?

Criorectum stosuje się do domowej krioterapii hemoroidów, którego zasada działania opiera się na uznanej przez medycynę i stosowanej od wielu lat krioterapii miejscowej. Kuracja Criorectum jest w 100 % naturalna.

Uzyskana w domowych warunkach niska temperatura jest bezpieczna dla organizmu i nie powoduje jakichkolwiek powikłań. Bezpośrednia aplikacja kontrolowanego zimna do kanału odbytu i na jego okolice powoduje ustąpienie dolegliwości hemoroidalnych takich jak: pieczenie, świąd, obrzęk, krwawienie i ból.

Jak używać Criorectum?

– Przed każdym użyciem sztyft musi być schłodzony min. 2 godz w zamrażalniku lodówki.
– Criorectum stosuje się doodbytniczo.
– Czas pojedynczej aplikacji – 8 minut, aplikacja minimum dwa razy dziennie przez minimum czternaście dni – do ustąpienia ostrych objawów.
– Następnie ilość aplikacji można stopniowo zmniejszać. Po uzyskaniu zadowalających rezultatów leczenia – stosować profilaktycznie minimum raz w tygodniu.
W leczeniu zewnętrznych żylaków odbytu, sztyft należy stosować identycznie według załączonej instrukcji.
Uwaga! Należy umyć ręce przed i po każdorazowej aplikacji CRIORECTUM.
Przechowywanie: Przechowuj sztyft w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Użytkowanie tylko z zgodnie z wymogami producenta, wg załączonej instrukcji.
Dodatkowe uwagi: Ze względu na fakt, iż hemoroidy mogą towarzyszyć innym schorzeniom, jeżeli po 3 tygodniach stosowania Criorectum nie nastąpi żadna poprawa, należy zasięgnąć porady lekarza.
Opakowanie: 1 sztyft krioterapeutyczny wielokrotnego użytku w opakowaniu z zamknięciem gwarancyjnym wraz z lubrykantem ułatwiającym aplikację (15 ml)
.
Skonsultuj z lekarzem: jeśli jesteś w ciąży lub przed zastosowaniem u dzieci.

PORADNIE:

Chirurgiczna
Proktologiczna
Internistyczna
Kartdiologiczna

LEKARZE:

Piotr Czerczuk
Piotr Czerczuk
Elżbieta Czerczuk

SGL ProctoMed Lubin
ul. Konopnickiej 31B
59-300 Lubin
SGL ProctoMed Wrocław
ul. Bulwar Ikara 28/2A
54-130 Wrocław