PORADNIA PROKTOLOGICZNA

Proktologia należy do dziedziny chirurgii i zajmuje się schorzeniami końcowego odcinka przewodu pokarmowego, zwłaszcza dolegliwościami odbytu i jelita grubego najczęściej o podłożu zapalnym bądź nowotworowym. Objawy są często uciążliwe oraz mają skłonność do nawracania. Do najczęstszych schorzeń zalicza się: hemoroidy, szczelina odbytu, zmiany ropne w obrębie odbytu (głębokie i płytkie), bóle, nietrzymanie stolca, gazy. Poradnia proktologiczna prowadzi diagnostykę i leczenie chorób dolnego odcinka przewodu pokarmowego – jelita grubego i odbytu.

W ramach poradni proktologicznej oferujemy Państwu profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie bezoperacyjne chorób odbytu, odbytnicy i kanału odbytu.

Ambicją naszej placówki i naszych lekarzy jest nowoczesne leczenie na światowym poziomie. W związku z tym oferujemy naszym pacjentom nowoczesne metody leczenia hemoroidów ablacją fali radiowe EVRF ( Rafaelo) oraz wiele innych małoinwazyjnych metod leczniczych chorób proktologicznych propagowanych w Europie Zachodniej, USA i Kanadzie. Zapraszamy na konsultację proktologiczną i zapoznanie się z naszymi metodami i efektami leczenia.

W naszej poradni proktologicznej kwalifikujemy pacjentów do planowych zabiegów. Dzięki współpracy z Dolnośląskim Centrum Ginekologii, zabiegi w znieczuleniu dożylnym wykonujemy we Wrocławiu (ul. Powstańców Śląskich 48,  Wrocław). Prowadzimy opiekę pooperacyjną.

CENTRUM PROKTOLOGII

Nasza poradnia proktologiczna została stworzona z myślą o pacjentach pragnących i oczekujących korzystania z usług medycznych nie tylko na najwyższym poziomie, ale także w komfortowych warunkach. Stwarzamy przyjazne warunki diagnostyki i leczenia. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Każdego otaczamy kompleksową opieką, troską i życzliwością. Zatrudniamy wyłącznie wysokiej klasy specjalistów. Pracujący w naszych Gabinetach specjaliści to cenieni i szanowani lekarze z niezwykle bogatym doświadczeniem, praktyką i wiedzą.

PORADNIE:

Chirurgiczna
Proktologiczna
Internistyczna
Kartdiologiczna

LEKARZE:

Piotr Czerczuk
Elżbieta Czerczuk
Michał Łabul
Karol Kowalski

Rejestracja:
Poniedziałek – Piątek : 8-20
Sobota : 8-13
tel. 76 743 99 27

Zapraszamy również pacjentów z obszarów Legnica, Głogów oraz Polkowice.

SGL ProctoMed Lubin
ul. Konopnickiej 31B
59-300 Lubin
SGL ProctoMed Wrocław
ul. Zwycięska 14E/4 (Galeria Partynice, przychodnia Otomed)
53-033 Wrocław