Lekarz – Piotr Czerczuk

Specjalista Chirurgii ogólnej i Proktologii.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ( 1999), od tego czasu sukcesywnie poszerza swoje kompetencje zawodowe. Posiada szeroką wiedzę specjalistyczną oraz bogate doświadczenie praktyczne, które zdobywał w kraju i za granicą. Dzięki wieloletniej pracy w klinikach i placówkach niemieckich zdobył gruntowną i wszechstronną wiedzę specjalistyczną z pełnym profilem zabiegowym ( klasyczne i laparoskopowe zabiegi w obrębie jamy brzusznej, żylaki kończyn dolnych, przepukliny i plastyka ściany brzucha, choroby tarczycy, choroby proktologiczne, dermatochirurgia, chirurgia onkologiczna i inne).
W 2008 roku uzyskał tytuł specjalisty z Chirurgii ogólnej (RFN), a w 2015 roku z Proktologii ( RFN)
Członek towarzystw naukowych: Towarzystwo Chirurgów Polskich, Deutsche Gesellschaft für Allgemein- und Viszeralchirurgie.
Nieustannie poszerza kwalifikacje oraz znajomość najnowszych metod i technik leczenia, by świadczyć opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych w wiodących ośrodkach chirurgicznych w Polsce i RFN ( m. in. Łódź, Warszawa, Wrocław, Berlin, Bremen, Dresden, Mannheim, Magdeburg, Monachium). O czym świadczą liczne dyplomy i certyfikaty. Współpracował z ogólnopolskim Centrum Medycznym Flebonet. Aktualnie konsultuje pacjentów i przeprowadza zabiegi w Dolnośląskim Centrum Ginekologii we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 48. Należy do ekspertów doradzających w ogólnopolskim portalu www.e-hemoroidy.pl.
Praca stanowi dla niego synonim pasji i obszar, gdzie spełnia się jako osoba, dlatego pragnie wykorzystywać je jak najlepiej, udzielając fachowej pomocy pacjentom, którzy tego potrzebują.

PORADNIE:

Chirurgiczna
Proktologiczna
Internistyczna
Kartdiologiczna

LEKARZE:

Piotr Czerczuk
Elżbieta Czerczuk
Karol Kowalski

Rejestracja:
Poniedziałek – Piątek : 8-20
Sobota : 8-13
tel. 76 743 99 27

SGL ProctoMed Lubin
ul. Konopnickiej 31B
59-300 Lubin
SGL Jelenia Góra
ul. Druciana 2
58-500 Jelenia Góra
SGL Legnica
ul. Chojnowska 96 C, lokal 3
59-220 Legnica