Zuzanna Stankiewicz

Specjalista chirurgii ogólnej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu medycznego we Wrocławiu. Od początku pracy zawodowej związana z Oddziałem Chirurgii Ogólnej w Szpitalu RCZ w Lubinie.
Podczas pracy w Oddziale wykonuje pełen zakres zabiegów w obrębie jamy brzusznej, przepuklin brzusznych, proktologii, dermatochirurgii oraz leczenia operacyjnego żylaków kończyn.
Świadoma rozwoju chirurgii, od lat uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach nieustannie podnosząc swoje kompetencje i umiejętności, głównie w chirurgii laparoskopowej, bariatrycznej i flebologii estetycznej.
Od kilku lat, mając na uwadze profesjonalne leczenie a zarazem estetykę i satysfakcję pacjenta, systematycznie pogłębia wiedzę i umiejętności w zakresie małoinwazyjnego leczenia żylaków.
Po odbyciu licznych szkoleń z zakresu USG naczyń kończyn w renomowanych ośrodkach w Polsce i uzyskaniu certyfikatu umiejętności wykonywania skleroterapii skutecznie zajmuje się małoinwazyjnym leczeniem choroby żylakowej kończyn dolnych.
Wykonuje w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Proctomed nowoczesne i bezbolesne leczenie żylaków kończyn dolnych, bez konieczności hospitalizacji.
Zapewnia indywidualne w przyjaznej atmosferze podejście do każdego pacjenta, konsultację flebologiczną poprzedzającą leczenie i optymalny doboru terapii – również w połączeniu z metodami klasycznymi, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów.

PORADNIE:

Chirurgiczna
Proktologiczna
Internistyczna
Kartdiologiczna

LEKARZE:

Piotr Czerczuk
Elżbieta Czerczuk
Karol Kowalski

Rejestracja:
Poniedziałek – Piątek : 8-20
Sobota : 8-13
tel. 76 743 99 27

SGL ProctoMed Lubin
ul. Konopnickiej 31B
59-300 Lubin
SGL Jelenia Góra
ul. Druciana 2
58-500 Jelenia Góra
SGL Legnica
ul. Chojnowska 96 C, lokal 3
59-220 Legnica